SCU:E10G41BFLR
Мрежови 10GBase-LR тип порт конектор: SC single-mode
Поддържани протоколи за обмен на данни: 10 Gigabit Ethernet
Скорост на сериен трансфер на данните: 10000 Mbps
Мрежови 10GBase-LR Брой портове: 1
Сертификати: FCC B, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCC
Съвместимост с мрежови стандарти: IEEE 802.1p(QoS), IEEE 802.1Q(VLAN), IEEE 802.3, IEEE 802.3ad
  • Изчерпан
0.00 лв без ДДС 0.00 лв с ДДС

Цена за доставка: 3.60 лв с ДДС
Безплатна доставка при поръчка над 90 лв с ДДС
сравни добави в любими
Изчерпан

Мрежови 10GBase-LR тип порт конектор: SC single-mode
Поддържани протоколи за обмен на данни: 10 Gigabit Ethernet
Скорост на сериен трансфер на данните: 10000 Mbps
Мрежови 10GBase-LR Брой портове: 1
Сертификати: FCC B, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCC
Съвместимост с мрежови стандарти: IEEE 802.1p(QoS), IEEE 802.1Q(VLAN), IEEE 802.3, IEEE 802.3ad
Поддържан LAN протокол: IPSec
IPv4
iSCSI
TCP/IP
UDP
IPv6
Брой портове: 1
Форм фактор на мрежовото устройство: Plug-in-card
Необходим разширителен слот: PCI Express X8
LAN архитектура: 10GBase-LR
Тип мрежово оборудване: Мрежова карта
Гаранция: 36 месеца

Коментари за продукта

Оценка 0 / 5  |  0 отзива

Няма публикувани коментари

За да публикувате вашето мнение е необходимо да сте регистриран потребител

Вход Регистрирай се
 

Продукта е добавен в количката!


Към
количката
Продължи пазаруването
нагоре